ÜRETİMİMİZ

 
 


Üç Öğün Catering; ISO 9001 (Kalite Yönetim Standartları) - ISO 22000 (Gıda Güvenliği) - ISO 14001 (Çevre Yönetimi) ve ISO 18000 ( İşçi Sağlığı ve Güvenliği ) gibi tüm Kalite Sistemlerini kurmuş ve üretim süreçlerinde bire bir yaşatmakta olan bir firmadır. Kurulan sistemlerin gerekliliği olan HACCP kural ve talimatları en hassas şekilde izlenmekte, tüm süreçlerin kritik kontrol noktaları takip edilmekte, gerekli ölçümler yapılmakta ve yapılan her türlü işlem kayıt altına alınmaktadır. Sistemlerimiz gereği çevre bilinci ile hareket edilmekte ve personelimizin sağlığı ve güvenliği daima ilk sırada tutulmaktadır.

Kaliteli yemek üretiminin gerektirdiği kaliteli hammadde alımı ile başlayan ve müşterilerimize sunulan yemek ile sonlanan tüm süreçler Gıda Mühendisleri ve Gıda Teknikerlerinden oluşan teknik bir kadro tarafından takip edilmektedir.

Lezzetin esas olduğu üretimimiz, her biri kendi alanında deneyim sahibi ve standardı yüksek aşçılarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşçılarımıza sürekli standartlarımız ve hijyenik üretim koşulları ile ilgili eğitimler verilmekte ve bu şekilde bilinçlenmeleri sağlanmaktadır.

Fabrikalarımızda bulunan soğuk hava depoları farklı gruplarda ürünlerin birbirinden ayrı ortamlarda depolanmalarını sağlayarak kontaminasyon riskini minimuma düşürmektedir. Aero-steam teknolojisi çok kısa sürede gıdaları istenilen her ısıya ulaştırdığı için, beklemeden kaynaklanan mikrobiyolojik üreme riski de minimuma inmiştir.

Konveksiyonel fırınlar gibi ileri teknoloji ekipmanlar hem hizmet hem de işçilik kalitemizi artırmaktadır. Üretim yapılan farklı bölümler birbirlerinden tamamen ayrılmıştır. Etlerin işlendiği bölümler max 12°C olacak şekilde soğutularak yalnızca saklarken değil işlerken de risk minimuma düşürülmektedir.

Pastane bölümü üretimden ayrılarak tamamen pastacılık ve hamur ürünleri ( açma, poğaça, simit vb. ) yapımı üzerine kurulmuş, özel fırınlarda risksiz üretim yapılarak en lezzetli ve taze şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Personele ayrılmış sosyal alanlar personel kaynaklı risk düşünülerek üretimden uzak bir noktada bulunmaktadır.

Her bölümde bulunan dezenfektan ünitesi ile de ortam geçişlerinin yarattığı risk yok edilmiştir. Fabrikaların kurulum aşamasında sahip olunan tüm riskleri tamamen minimize etme bilinci; yapmış olduğumuz üretimin dolayısı ile vermiş olduğumuz hizmetin güvenirliğinden ve kalitesinden emin olmamızı sağlamıştır.